Anaokullari

Etiketler : Anaokullari

Kısa Bilgi : İllere göre Anaokullarının internet adreslerine ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde ana okulları, kreş, çocuk yuvası, çocukevi gibi yerler özel ve kamu kuruluşları tarafından işletilmektedir. Bunlardan 0-3 yaş grubundaki çocuklar için açılmış olanlar kreş 3-6 yaş grupları için açılanlara Yuva ve çocuk evi adı verilir.Bu okulların denetimlerini Milli Eğitim Müdürlükleri ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri yapmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmiştir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görmeleri gerekmektedir.Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1 i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2si faydalanabilmektedir.

Erişim : Anaokullari alt sayfalar

Bankalar

Etiketler : Bankalar

Kısa Bilgi : Türkiyede bulunan yerli ve yabancı bankaların güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz.Bankaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.Online işlemlerinizi yapabilir ve İllere göre bankaların şubelerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erişim : Bankalar alt sayfalar

Canli TV ve Dizi Izle

Etiketler : Canli TV ve Dizi Izle

Kısa Bilgi : Tv Kanallarını ve dizileri online olarak internetten izleyebilirsiniz.Tüm yerel ve ulusal radyolara ulaşabiliriniz.Meb İnternet TV üzerinde hazırlanmış birçok belgesele ulaşabiliriniz.Okulöncesi yayınlara ulaşabilir,İlköğretim kısmı dersleri ile ilgili videolara ulaşabilirsiniz.

Erişim : Canli TV ve Dizi Izle alt sayfalar

Devlet Kurumlari

Etiketler : Devlet Kurumlari

Kısa Bilgi : Ülkede bulunan Devlet kurumlarının hepsinin web adreslerine ulaşabilir, İllere göre emniyet müdürlüklerinin,il ve ilçe belediyelerinin, kaymakamlıkların adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.Bunların dışında Genel Devlet Kurumlarınında iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erişim : Devlet Kurumlari alt sayfalar

Diger Linkler

Etiketler : Diger Linkler

Kısa Bilgi : Türkiyede bulunan Alışveriş siteleri,Bilgisayar ve Eletronik Sektörü, Eczaneler, Emlak Siteleri, Eğlence Amaçlı siteler,Haber Siteleri,Kültür ve Sanat Siteleri, Kargo ve Kurye,Sektörel Firma Rehberleri, Sarı Sayfa ve İş İlanları,Sinema ve Şehir Rehberi gibi kategorilerde bulunan web sitelerinin bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erişim : Diger Linkler alt sayfalar

Gazeteler

Etiketler : Gazeteler

Kısa Bilgi : Ulusal ve yerel gazetelerin yanında yabancı gazetelerede ulaşabilirsiniz.Haber portallarının web sitelerine ulaşabilirsiniz.Çeşitli sektörlerde yayınlanan dergilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz.E-gazete adreslerine ulaşabilir ve üye olarak internet üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Erişim : Gazeteler alt sayfalar

ÖSYM Bilgileri ve Sinavlar

Etiketler : ÖSYM Bilgileri ve Sinavlar

Kısa Bilgi : Ösym sitesinden ösym yaptığı sınavların başvuru tarihlerine ulaşabilir,sınav şartlarına ve sınav sonuçlarına ulaşabiliriniz.Kamu Personeli Seçme Sınavına göre atamaların yapılabileceği adreslere ulaşabilirsiniz.Ösym il temsilciliklerinin iletişim bilgilerine ulaşabilir,Ösym aday işlemleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Erişim : ÖSYM Bilgileri ve Sinavlar alt sayfalar

Otomobil

Etiketler : Otomobil

Kısa Bilgi : Otomobil firmalarının internet adreslerine erişebilir, otomobillerle ilgili ilan sitelerinin adreslerini öğrenebilirsiniz.Otomobil firmalarının yapmış oldukları kampanya bilgileri,ikinci el otomobil piyasası ve satılık otomobil ilanlarına ulaşabilirsiniz.Otomobil piyasasındaki yeniliklerin yer aldığı otomobil dergilerine ulaşabilir en yeni bilgileri öğrenebilirsiniz.Autoshow ve diğer otomobil fuarları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Erişim : Otomobil alt sayfalar

Sans Oyunlari

Etiketler : Sans Oyunlari

Kısa Bilgi : Türkiye'de yasal olarak oynanabilen tüm şans oyunları hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Sayısal Loto Sonuçları, Şans Topu Sonuçları, On Numara Sonuçları, Süper Loto Sonuçları, Milli Piyango Sonuçları, Spor Toto Sonuçları, İdda programı, İdda sonuçları bilgilerine ulaşabilirsiniz.İddaa Siteleri hakkında bilgiler alabilir, internet üzerinden bahis yapabilir, yazar görüşleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Erişim : Sans Oyunlari alt sayfalar

Sik Kullanilanlar

Etiketler : Sik Kullanilanlar

Kısa Bilgi : En çok ziyaret edilen adreslere ulaşabilirsiniz.Adsl Kota bilgilerine, Aöf Sınav Sonuçları, Araç Bilgilerini Sorgulama, Askerlik Celp bilgileri, Avea Faturaları, Bağkur Bilgileri, Ceza ve MTV sorgulama, Döviz Kurları, Ehliyet Sınavı Bilgileri, Emeklilik Bilgileri, En yakın PTT, e-TELGRAF, iett otobüs saatleri, İl ilçe mesafeleri, İller arası mesafe, İski Borç Sorgulama, Key Ödemeleri, Meb E-Karne, Meb Sınav Sonuçları, Milli Piyango Sonuçları, Pasaport İşlemleri, Posta Kodu Sorgulama, Sahte Para Sorgulama, Ssk Hizmet Sorgulama, Şehirlerarası Telefon Kodları, Tc Kimlik No Sorgulama, Telekom Telefon Rehberi, Trafik İşaretleri, Türk Telekom Arıza Bildirimi, Türk Telekom Fatura, Türk Telekom Ödenmemiş Fatura,Türkiye Haritası, Vergi Borcu Sorgulama, Vergi Kimlik No Sorgulama, Vergi Takvimi, Yol Durumu, Yurtdışı Posta Takvimi, Yurtiçi Posta Takvimi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erişim : Sik Kullanilanlar alt sayfalar

Turizm ve Oteller

Etiketler : Turizm ve Oteller

Kısa Bilgi : İllere göre Otel isimlerini bulabilir.Sitelerine ulaşıp inceleyebilirsiniz.Yurtdışında bulunan Otellerin iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz.Kıbrıs Otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.Seyahat Şirketleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Erişim : Turizm ve Oteller alt sayfalar

Üniversiteler

Etiketler : Üniversiteler

Kısa Bilgi : Türkiye ve dünyadan üniversitelerin web sitelerinin adreslerini öğrenebilirsiniz.Üniversitelerin fakülte, yüksekokul,enstitü,meslek yüksek okullarının adreslerine ulaşabilir ve online işlemlerinizi yapabileceğiniz adreslere ulaşabilirsiniz.Üniversitelerin irtibat bilgilerine ve detaylı tanıtım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Erişim : Üniversiteler alt sayfalar